هادی کریمی

گروه معماری هادی کریمی از سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را در راستای جامه پوشاندن به رویاهای افراد برای رسیدن به یک زندگی ایده آل و راحت و در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های خاص و لوکس آغاز نموده است، که در طی سالیان گذشته توانسته بالغ بر سی هزار متر پروژه را در شهرهای مختلف ایران طراحی و اجرا نماید.

در این راه تمامی افراد مجموعه سعی و تلاش بر این دارند که طراحی های محیطی و بصری که برای متقاضیان محترم انجام می شود کاملا منطبق با استاندارد های روز معماری و تکنولوژی و خواسته ، علایق، و بودجه بندی آنان بوده باشد و البته در کنار دقت و اهمیت به این موارد در نهایت تمام طرح ها و جزئیات با بیشترین شباهت و کمترین اختلاف اجرا می شوند.

در ابتدای راه انجام دادن پروژه ها تنها به پروژه هایی ختم میشد که موضوع آنها طراحی نمای ساختمان بودند،به مرور زمان و با گردآوری افراد متخصص در زمینه های مختلف باعث شد مجموعه به صورت گسترده تر و تخصصی در تمام موارد و زمینه ها ورود پیدا کند. من الجمله، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی پلان، بازسازی، طراحی آپارتمان و ویلا، طراحی و اجرای نما، طراحی محوطه و در حال حاضر آماده خدمت رسانی در تمام این موارد می باشد.

غایت رسیدن به رضایت از سوی متقاضی و به تبع آن رسیدن به آرامش و آسایش در محیط های زندگی می باشد که تعهد ما در رسیدن به این غایت همواره پابرجاست.

گروه معماری هادی کریمی با استفاده از  روش های طراحی نوین ساختمان و همچنین روش های به روز  در اجرای جز جز ساختمان، جز فعالان موثر در این صنعت می باشد که توانسته با تکیه بر معماری کهن ایران زمین و تلفیق ان با علم روز معماری دنیا پاسخگوی نیازهای جامعه امروز بوده و در همین راستا خالق آثار فاخر و  بی نظیر  باشد.

گروه معماری هادی کریمی با توجه به گستره خدمات خود که شامل طراحی نما، طراحی داخلی، طراحی پلان، طراحی لندسکیپ، طراحی سازه می باشد و همچنین برای پیشبرد بهتر اهداف مجموعه ،از مهندسین و متخصصین مختلف در پروژه های خود استفاده می نماید، یکی دیگر از مهمترین اصول در گروه معماری هادی کریمی که به آن اهمیت ویژه داده می شود اجرای بی نقص و کامل طراحی های انجام شده میباشد.،چرا که قدرت و هنر معماری در به تصویر کشیدن نیست بلکه به مرحله اجرا رساندن آن تصویر می باشد.

گروه معماری هادی کریمی با استفاده از تجربه خود در زمینه اجرا این تضمین را به تمامی کارفرمایان عزیز میدهد که پروژه های محوله را با بهترین متریال ها و بهترین کیفیت در اجرا به سرانجام میرساند که در اجرای این مهم حتما مهندسی ارزش و منافع مالی کارفرمایان از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد.
تیم گروه معماری هادی کریمی

هادی کریمی

بهناز مویدی

آیدا عابدین زاده

تماس با هادی کریمی