سرویس بهداشتی مجلل سرویس بهداشتی لاکچری طراحی سرویس بهداشتی لاکچری

همین الان برای ثبت مشاوره رایگان طراحی فوق در نوبت باشید


طراحی سرویس بهداشتی لاکچری

1669
طراحی سرویس بهداشتی لاکچری

طراحی سرویس بهداشتی لاکچری و حمام یکی از خاص ترین فضاهای موجود در هر منزلی است که افراد می توانند با یک طراحی خاص به مدل مورد نظر خود دست پیدا نمایند .باید توجه داشت که حمام ها فضایی هستند که در آن به جوانسازی خود می پردازیم، بنابراین باید آنها را به شیوه ای زیبا و دلنشین طراحی کنیم.هر چه این محیط جذاب تر طراحی شود دلنشینی بیشتری برای افراد ایجاد می کند.باید توجه داشت که در طراحی سرویس بهداشتی های  لاکچری ایجاد طرح قابل اجرا بسیار مهم می باشد و تنها مسیر رسیدن به  نتیجه مطلوب زمان اتمام کار تنها با یک طراحی سرویس بهداشتی لاکچری اصولی امکان پذیز خواهد شد.

طراحی سرویس بهداشتی و حمام

در حالی که بخش سرگرم کننده طراحی حمام در انتخاب وسایل و تزئینات آن نهفته است، مهم است که قبل از شروع به فکر کردن در مورد جزئیات دقیق، تصمیمات بزرگی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن عملکرد و بهینه سازی چیدمان بگیرید.طراحی موفق حمام مستلزم کار با محدودیت های فضایی است که باید تصمیمات مهمی در مورد نحوه عملکرد و جریان اتاق بگیرید.این بدان معنی است که به چیزهایی مانند بهترین طراحی دوش برای حداکثر راحتی و کارایی فکر کنید. چه اندازه و نوع روشویی را می توانید در حمام خاص خود قرار دهید. نحوه کار در اطراف پنجره های موجود برای به حداکثر رساندن جریان هوا و نور طبیعی. چه نوع دری برای حفظ حریم خصوصی و سهولت استفاده بهتر عمل می کند، یا در مورد یک مجموعه اولیه، آیا اصلاً درب نصب شود.

طراحی سرویس بهداشتی خاص

نکات مهم در طراحی سرویس بهداشتی لاکچری


نکات بسیار زیادی در طراحی یک سرویس بهداشتی وجود دارد حال اگر بخواهیم آن را در عین حال لاکچری و خاص طراحی کنیم باید نکاتی را در نظر بگیریم که نه تنها جلوه خاصی به فضا ببخشد بلکه باعث تمایز و زیبایی دوچندان آن شوند.برخی از این نکات به شرح ذیل می باشد.

طراحی سرویس بهداشتی لاکچری

ایجاد یک فضای گرم
ایجاد فضایی با رنگ بندی خنثی و در عین حال پررنگ
ایجاد جزییات هنری
استفاده از متریال خاص مانند سنگ مرمر
استفاده از لوازم جانبی هوشمندانه
جرات متفاوت بودن

طراحی سرویس بهداشتی مدرن

خلاقیت در طراحی سرویس بهداشتی لاکچری


شما باید در نظر داشته باشید که هنگام طراحی حمام، خود را موظف به رعایت یک سبک واحد نکنید و به طراح خود این اجازه را بدهید که طرح خود را خلاقانه ایجاد نماید..به طور مثال وجود یک طاق در یک راهرو می تواند فوراً ضریب ظرافت فضای حمام شما را در یک لحظه بالا ببرد و به شما کمک کند.

فضایی را ایجاد کنید که مجلل، خاص و دارای پیچیدگی های خاص خود باشد.

برای زیباتر شدن فضاهایی که هماهنگی لازم را دارد از برخی عناصر چوبی را اضافه کنید تا حس سرزندگی بیشتری در محیط جاری باشد.

طراحی وان حمام لاکچری

اجازه دهید نور طبیعی وارد شود،نور طبیعی ایجاد فضای دلپذیرتری را ایجاد می نماید.

نورپردازی عالی می تواند ظاهری به یاد ماندنی را حتی به ساده ترین فضاها بدهد. بنابراین، زمانی که در حال طراحی فضای حمام لاکچری خود هستید، مطمئن شوید که از نورپردازی  به درستی استفاده کنید تا شکوه و زیبایی سرویس بهداشتی خود را دو چندان نمایید.

درهم ریختگی را پاک کنید..هر چه محیط شما مرتب تر باشد طراحی واقعی آن بیشتر چشم نواز خواهد شد در نتیجه فضای سرویس بهداشتی و حمام همیشه زیبا به نظر می رسد و همچنین به حفظ بهداشت مناسب کمک می کند.

طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک

 برخی از آویز ها به شما کمک می کند که با جزییات کوچک جلوه ای خاص به سرویس بهداشتی و حمام خود ببخشید . هرچه این آویز ها خاص تر باشد جلوه بخشی آن بیشتر می گردد.

وجود یک آینه بزرگ باعث می شود تا نورمنعکس شود و فضا را بازتر نشان دهد و کمک می کند که فضا بزرگتر از اندازه واقعی خود به نظر می رسد.

جزییات مناسب سرویس بهداشتی و حمام لوکس


وان لوکس و مناسب
دوش مطبوع و شیر آلات خاص
سیستم گرمایش و سرمایش دیواری
صندلی داغ با سیستم ماساژ

طراحی سرویس بهداشتی و حمام مجلل

دستمال های  لوکس
صابون مایع با بوی آرامش‌بخش
لوازم بهداشتی خاص
حوله‌های مخصوص

طراحی سرویس بهداشتی و حمام کلاسیک

شوینده‌های مخصوص بانیو و دوش
حوله و کفش پاک‌کن مخصوص سرویس بهداشتی
لوازم بهداشتی مخصوص دکوراسیون سرویس بهداشتی
پوشش محافظ برای صندلی و صابون‌دستی.
فضایی برای ماساژ و اسپا

طراحی سرویس بهداشتی مجلل

طراحی سقف سرویس بهداشتی


معمولاً بخشی از اتاق که کمترین توجه را به خود جلب می‌کند،طراحی سقف سرویس بهداشتی و حمام است که معمولاً شامل رنگ‌آمیزی سفید با یک چراغ ساده می‌شود - تنها تفاوت این است که رنگ مات یا براق باشد. با این حال، اگر با این فضا با همان توجهی که برای بقیه حمام انجام می دهید رفتار کنید، به روز رسانی سقف می تواند تأثیر زیادی بر سبک و حالت کلی اتاق داشته باشد.سقف یک سرویس بهداشتی می تواند از متریال های گوناگونی ایجاد شود و انتخاب این نوع متریال و نحوه دیزاین آن کاملا باید با سایر نقاط سرویس بهداشتی و حمام هماهنگ باشد.متریال هایی که قابل استفاده در سقف می باشد می تواند شامل موارد زیر باشد.

طراحی سقف سرویس بهداشتی لوکسطراحی سقف سرویس بهداشتی خاصطراحی سقف سرویس بهداشتی

کناف
pvc
سقف چوبی
سقف کاذب پلکسی
بتن اکسپوز
با استفاده از هرکدام از این متریال های نام برده شده نوع طراحی سقف سرویس بهداشتی نیز تغییر خواهد کرد و در خور فضای موجود و متریال مصرفی طراحی آن انجام خواهد شد.

طراحی سرویس بهداشتی ایرانی


سرویس بهداشتی ایرانی می‌تواند برای بسیاری از افراد مهم باشد زیرا در کنار گسترش استفاده از سرویس فرنگی در بسیاری از خانواده ها کماکان سرویس بهداشتی ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. لذا باید بتوان برای طراحی سرویس بهداشتی ایرانی نیز طراحی های خاصی در نظر گرفت که فضا را هرچه بهترایجاد کرد .این نوع طراحی برای آن است که بتوانیم از فضای موجود به بهترین نحو ممکن و برای ایجاد یک فضای مناسب تلاش کنیم .در بسیاری از خانه ها علاوه بر وجود سرویس بهداشتی فرنگی سرویس بهداشتی ایرانی وجود دارد که طراحی آن باید با شناخت نیازهای افراد باشد .


طراحی سرویس بهداشتی مدرن


طراحی سرویس بهداشتی مدرن می تواند یکی از جذاب ترین طراحی ها به حساب می آید، چرا که شما می توانید هر آنچه را که برای یک سرویس بهداشتی مدرن نظر دارید در طراحی آن پیاده سازی نمایید و در کنار مدرن بودن طراحی سرویس بهداشتی می توان به استفاده از تکنولوژی های خاص در آن نیز اشاره کرد و می شود به راحتی برخی از تکنولوژی های روز دنیا را در این فضا مورد استفاده قرار داد تا استفاده از آن برای برخی از گروه ها راحت تر باشد .

طراحی حمام مدرنطراحی سرویس حمام لاکچریسرویس بهداشتی مدرن

طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک


اگر شما یک منزل کاملاً کلاسیک و یا نئوکلاسیک داشته باشیم وجود یک سرویس بهداشتی مدرن در آن دارای جذابیت نمی باشد در نتیجه باید طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک باشد تا در عین هماهنگی با سایر مناطق منزل فضای خوبی را به توان ایجاد کرد. استفاده از وسایل کلاسیک ،استفاده از نوع رنگ آمیزی متناسب با سبک کلاسیک می تواند کمک شایانی را در ایجاد یک سرویس بهداشتی کلاسیک داشته باشد.

طراحی سرویس بهداشتی کلاسیکطراحی سرویس بهداشتی لوکس کلاسیکطراحی سرویس حمام کلاسیک

طراحی سرویس بهداشتی لوکس


 برای طراحی سرویس بهداشتی مدل لاکچری میتوان از برخی از نمونه ها ،ایده هایی را پیدا کرد به واسطه این ایده ها میتوان برای فضای سرویس بهداشتی خود طرحی را در نظر گرفت اما باید در نظر داشته باشید که تطابق این طرح ها با فضای موجود و انتخاب مناسب از بین ایده ها و وسایل موجود در آن می‌تواند کار به ظاهر ساده اما پیچیده باشد چرا که هر کدام از این ها به طور مجزا دارای جذابیت هستند اما زمانی در کنار هم زیبایی خود را چند برابر میکند که بتوان توازن بین آنها را برقرار کرد و برای این امر بهترین مسیر مشاوره با یک تیم طراحی و اجرای متبحر برای طراحی سرویس بهداشتی باشد.

طراحی حمام لاکچریطراحی حمام لوکسطراحی حمام خاص


ایده های طراحی سرویس بهداشتی لوکس


بنابراین باید توجه داشته باشید که برای داشتن یک فضای متمایز و خاص باید نکات متعددی را رعایت نمایید.و علاوه بر آن باید با یک متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید چرا که به دلیل وجود جزییات فراوان در طراحی سرویس بهداشتی لاکچری و حمام ها ،ایجاد هماهنگی میان آنها به دقت ،تخصص و تجربه کافی نیاز دارد. با ما همراه باشید تا نمونه هایی جذاب از طراحی سرویس های بهداشتی لاکچری و خاص را ببینیم.

سرویس بهداشتی مدرن

سرویس بهداشتی شیک

سرویس بهداشتی مجلل

فهرست عناوین

پروژهای طراحی دکوراسیون مسکونی

مقالات مرتبط با طراحی سرویس بهداشتی لاکچری

طراحی سرویس بهداشتی لاکچری و حمام یکی از خاص ترین فضاهای موجود در هر منزلی است که افراد می توانند با یک طراحی خاص به مدل مورد نظر خود دست پیدا نمایند .باید توجه داشت که حمام ها فضایی هستند که در آن به جوانسازی خود می پردازیم، بنابراین باید آنها را به شیوه ای زیبا و دلنشین طراحی کنیم.هر چه این محیط جذاب تر طراحی شود دلنشینی بیشتری برای افراد ایجاد می کند.باید توجه داشت که در طراحی سرویس بهداشتی...

ارسال نظرات

تماس با هادی کریمی