معروف ترین رستوران های جهان

همین الان برای ثبت مشاوره رایگان طراحی فوق در نوبت باشید


معروف ترین رستوران های دنیا

931
معروف ترین رستوران های دنیا

معروف ترین رستوران های دنیا کدام اند و چه ویژگی هایی دارد؟ آیا تنها طعم یک غذا برای شهرت جهانی کافیست؟ می توان به جرات عنوان کرد که نه تنها مزه وطعم غذا و دسر در شهرت یک رستوران اثر دارد بلکه محیط اطراف و سبک و سیاق آن نیز به شهرت آن رستوران کمک قابل توجهی می نماید. بنابراین این امر در سرتاسر جهان بر کسی پوشیده نیست که همراهی این دو امر در کنار هم باعث شهرت دو چندان آن خواهذ شد.در این مقاله به بررسی 100 نمومه از بهترین رستوران های جهان خواهیم پرداخت.با ما همراه باشید.

1.طراحی رستوران گرانیوم . Geranium Restourant


موقعیت جغرافیایی:دانمارک
آدرس Per Henrik Lings Allé 4, 8 DK-2100, Copenhagen, Danmark
شماره تماس :00 20 96 96 45 +45

رستوران گرانیوم

این رستوران در طبقه هشتم و مشرف به باغ‌های زیبای Fælledparkenواقع شده است .رستوران گرانیوم مهمانان را  بهد طعم طبیعت دعوت می‌کند. این رستوران در سال 2022 به عنوان بهترین رستوران جهان شناخته شد.در این رستوران منوی بدون گوشت وجود دارد.فضای اسکاندی با چشم‌اندازهای پانوراما از پارک و نگاهی اجمالی به استادیوم ملی فوتبال مجاور، اتاق ناهار خوری Geranium فضایی بزرگ، سبک و مطبوع با دسترسی مستقیم به سرآشپزها در آشپزخانه اوپن است. برای مواقع خاص، ناهار خوری ها می توانند میز شومینه مشرف به پارک یا اتاق ناهار خوری خصوصی بزرگتر و آشپزخانه الهام بخش را درخواست کنند. کل رستوران چند فضایی دارای آتش باز، چوب بلوند و دکوراسیون مدرن اسکاندیناویایی است. این یک محیط پیشرو در جهان برای رستورانی که به طور رسمی پیشرو جهان است.

طراحی داخلی رستوران گرانیومداخلی رستوران گرانیوم

2.طراحی معروف رستوران مرکزی لیما
Central Restourant


موقعیت جغرافیایی :پرو
آدرس:Av. Pedro de Osma 301, Barranco 15063, Lima, Pro
شماره تماس: 242855 1 51+

رستوران مرکزی

رستوران مرکزی لیما  بهترین رستوران در آمریکای جنوبی 2022 شناخته شده است که در آن میراث پرو و تنوع زیستی به حد کمال رسیده است.این رستوران با استفاده از فراوانی محصولات محلی، وجود مناظر بینظیر، تاریخ و سنت های منحصر به فرد منطقه و حتی با ظروف سرزمین خود پذیرای مهمانان خود هستند.در حالی که منو در بهترین حالت اکوسیستم های پرو را نشان می دهد، تیم مرکزی به شدت بر روی پایداری تمرکز می کند.بازیافت، کمپوست سازی و بستن حلقه مواد زائد، همگی از موارد اهمیت دادن آنها به طبیعت هستند.

طراحی رستوران مرکزیرستوران مرکزی پرو


3.طراحی معروف رستوران دیسفروتر Disfrutar Restourant


موقعیت جغرافیایی :اسپانیا بارسلونا
آدرس : C. de Villarroel, 163, 08036 Barcelona, Spain
شماره تماس: +34933486896

رستوران دیسفروتر

Disfrutar   به معنای «لذت بردن» می باشد که یکی از خوشمزه‌ترین، شگفت‌انگیزترین  تجربه‌های خوراکی در جهان است. این رستوران در رتبه 3 بهترین رستوران های جهان قرار دارد. تکنیک‌های معاصر، ترکیب‌های جسورانه و انگیزه غافلگیر کردن مهمان‌ها از جمله ویژگی‌هایی هستند که در این رستوران دیده می شود. غذاهایی مانند پانچینو (نان پف دار) پر شده با خاویار و خامه ترش، یا پستوی چند کروی با پسته و مارماهی لطیف، طوری طراحی شده اند که اشتهای هر شخصی را چند برابر می نماید.اتاق غذاخوری اصلی Disfrutar که در منطقه Eixample بارسلونا قرار دارد، پر نور و سفید است، اما این رستوران دارای فضاهای دیگری از جمله یک تراس در فضای باز و یک سالن خصوصی در آشپزخانه است.

طراحی رستوران دیسفروتر طراحی داخلی رستوران دیسفروتر

4.طراحی رستوران دیورکسو DiverXO Restourant  


موقعیت جغرافیایی:اسپانیا
آدرس: NH Eurobuilding, C. del Padre Damián, 23, 28036 Madrid, Spain
شماره تماس: +34 915 70 07 66

رستوران دیورکسو

شهرت رستورانDiverxo   به دلیل رویکرد جسورانه اش به غذاها شناخته شده است و به طور گسترده به عنوان یکی از خلاق ترین رستوران های جهان شناخته می شود. منوی های آن کاملا  نوآورانه و الهام‌گرفته از طعم های آسیایی از جمله نودل دریایی کانتونی با خورش مارماهی، کاتسوساندو خرگوش با بریوش کره برشته شده که ترکیبی از آشپزی تنوری با سوشی است، مونوز سرآشپز رستوران معتقد نیست نقطه‌ای وجود دارد که طعم‌دار متوقف شود و شیرینی شروع شود، بنابراین دسرهای او طعم‌های شگفت‌انگیز زیادی دارند.

طراحی رستوران دیورکسو طراحی داخلی رستوران دیورکسو

5.طراحی خاص رستوران پوژال Pujol Restourant


موقعیت جغرافیایی:مکزیک
آدرس: Tennyson 133, Polanco, 11570 Mexico City, Mexico
شماره تماس: +52 55 5545 4111

رستوران پوژال

سرآشپز انریکه اولورا Pujol را در سال 2000 با این چشم انداز تأسیس کرد که همه چیز را در مورد غذای مکزیکی به نمایش بگذارد، از تکنیک های منحصر به فرد و ادویه های بی نظیر آن گرفته تا تاریخ غنی این کشور. رستوران را می توان در محله ای سرسبز و حومه شهر مکزیکوسیتی پیدا کرد. فضای داخلی شیک آن با نور طبیعی فوق العاده ای که از طریق پنجره ها جاری می شود روشن می شود. میهمانان می توانند هم در داخل اتاق غذاخوری و هم روی میزهای بیرونی در پاسیو نیمه سرپوشیده و کف ترازو بنشینند.

طراحی رستوران پوژال طراحی داخلی رستوران پوژال

6.طراحی معروف رستوران آسادور Asador Etxebarri


موقعیت جغرافیایی :اسپانیا
آدرس : San Juan Plaza, 1, 48291 Atxondo, Bizkaia, Spain
شماره تماس: +34 946 58 30 42

رستوران آسادور

این رستوران با چشم‌انداز وسیع کوه‌ها و چرای گاو از تراس خود (محل سرو تنقلات)، می‌تواند ادعا کند که با تاریخ و طبیعت یکی است.سرآشپز باسکی ویکتور آرگوینزونیز به دلیل توانایی در کباب کردن تقریباً هر چیزی و به خاطر ایجاد طعم های باورنکردنی از مواد به ظاهر ساده مشهور است. این رستوران به طعم‌های طبیعی ذاتی محصولات محلی احترام می‌گذارد و با ظرافت از هر عنصر می‌خواهد پتانسیل خود را نشان دهد.

طراحی رستوران آسادور طراحی داخلی رستوران آسادور


7.طراحی رستوران لیدو 84 Lido 84


موقعیت جغرافیایی :ایتالیا
آدرس : Corso Giuseppe Zanardelli, 196, 25083 Gardone Riviera BS, Italy
شماره تماس: +39 0365 20019

رستوران لیدو 84

غذاهای خلاقانه در محیطی زیبا در کنار دریاچه دریاچه زیبای گاردا در شمال ایتالیا میتواند یک مقصد واقعی برای یک رستوران باشد.، و این جیانکارلو سر آشپز معروف آنجا است که این فرهنگ مهمان نوازی را در میان مهمانان به ارمغان می آورد ولذت یک غذای عالی را به معنای کشف چگونگی تولد غذا، می داند که فرصتی برای برانگیختن تخیل، دعوت به کشف می باشد.

طراحی رستوران لیدو 84طراحی داخلی رستوران لیدو 84

8 .طراحی معروف رستوران کوانتونیل Restourant Quintonil


موقعیت جغرافیایی :مکزیک
آدرس : Newton 55, Polanco, Mexico City, Mexico
شماره تماس: +52 555 280 2680

رستوران کوانتونیل

غذاهای مکزیکی همیشه درخشان از یک تیم زن و شوهر پر انرژی در این رستوران سرو می شود که با تمرکز بر مواد تازه و محلی و طعم‌ها و تکنیک‌های سنتی مکزیکی در آماده‌سازی‌های منحصر به فرد مدرن، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک سبک کلاسیک است. اتاق غذاخوری اصلی به دو بخش تقسیم می شود، یک قسمت ورودی دنج و یک بخش نورگیر و روشن با هنر مکزیکی .

طراحی رستوران کوانتونیلطراحی داخلی رستوران کوانتونیل

9.طراحی رستوران لاکالاتدر Le Calandre


موقعیت جغرافیایی :ایتالیا
آدرس : Via Liguria 1, 35030 Rubano, Italy
شماره تماس : +39 049 630303

رستوران لاکالاتدر

در این رستوران با دقت بالا که به طور ماهرانه ای از طریق بشقاب های نوآورانه و در عین حال معتبر ایتالیایی بهترین غذا ها ارائه می شود.دو منوی چشایی موجود در رستوران تغییر می کنند و با گذر فصول سازگار می شوند. و در هر دو، تکنیک در آنها  مشهود است.

طراحی رستوران لاکالاتدر طراحی داخلی رستوران لاکالاتدر


10.طراحی خاص رستوران مایدو Maido


موقعیت جغرافیایی :پرو
آدرس : C. San Martin No. 399, Miraflores 15074, Lima, Pro
شماره تماس: 3135100 1 +51


پرو و ژاپن برای ایجاد انفجاری از طعم فوق العاده در این رستوران با یکدیگر متحد می شوند که تلفیقی از غذاهای آمریکای لاتین و غذاهای شرقی منجر به یک منوی هیجان انگیز و غیر معمول می شود. طعم 12 غذای «تجربه نیکی» عمدتاً بر ماهی متمرکز است: غذاهایی مانند گوش ماهی پاراکاس با دانه‌های کره سبز و میسو در کنار غذای خرچنگ و تاپیوکا وجود دارد. سالن رستوران  بسیار هنری است. طناب های ضخیم از سقف آبشار می شوند و روی میزها آویزان می شوند.

طراحی رستوران مایدو طراحی داخلی رستوران مایدو


فهرست عناوین

پروژهای طراحی داخلی رستوران

مقالات مرتبط با معروف ترین رستوران های دنیا

معروف ترین رستوران های دنیا کدام اند و چه ویژگی هایی دارد؟ آیا تنها طعم یک غذا برای شهرت جهانی کافیست؟ می توان به جرات عنوان کرد که نه تنها مزه وطعم غذا و دسر در شهرت یک رستوران اثر دارد بلکه محیط اطراف و سبک و سیاق آن نیز به شهرت آن رستوران کمک قابل توجهی می نماید. بنابراین این امر در سرتاسر جهان بر کسی پوشیده نیست که همراهی این دو امر در کنار هم باعث شهرت دو چندان...

ارسال نظرات

تماس با هادی کریمی