دکوراسیون سلطنتی

همین الان برای ثبت مشاوره رایگان طراحی فوق در نوبت باشید


طراحی داخلی سلطنتی

613
طراحی داخلی سلطنتی

طراحی داخلی سلطنتی یکی از سبک هایی است که در تمام سال های گذشته طرفداران خاص خود را داشته است .طرفدارانی که به هیچ عنوان سادگی سبک های نئو کلاسیک و مینیمالیسم را پذیرا نیستند و مایل هستند که محل زندگی شان همراه با تجملات و زرق و برق های فراوان و ظاهری مجلل داشته باشد سبک هایی نظیر سبک باروک و سبک روکوکو.با ما همراه باشید تا شما را با سبک طراحی داخلی سلطنتی و خصوصیات منحصر به فرد آن بیشتر آشنا کنیم.

دکوراسیون سلطنتی

 نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی سلطنتی


نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی سلطنتی که باید رعایت شوند چیست؟

متراژ فضای موجود


مهمترین نکته در خصوص اجرای این سبک در خانه ها برای دکوراسیون داخلی آن ها ،متراژ منزل است.خیلی از افراد بدون توجه به متراژ خانه خود ،این سبک را برمی گزینند،فارغ از آن که بدانند که سبک سلطنتی در محیط های کوچک نه تنها زیبا و مجلل نیست بلکه بسیار زننده نیز می باشد.پس باید توجه داشته باشیم که این سبک مخصوص فضاها و منازل است که دارای متراژ بالا باشد.و هرچه فضای بیشتری را در اختیار داشته باشیم قدرت بیشتری در ایجاد فضای سلطنتی خاص خواهیم داشت.

طراحی خاص دکوراسیون سلطنتی

سقف فضای مورد نظر


 سقف و ارتفاع آن ،دومین موضوع و نکته مهم در این باب آن است که باید بدانیم هر چه ارتفاع سقفی بلند تری را داشته باشیم قدرت مانور در طراحی داخلی بیشتری را خواهیم داشت و راحت تر می توانیم به یک منزل مجلل و سلطنتی دست پیدا کنیم .بنابراین استفاده از سبک سلطنتی در مکان هایی با سقف کوتاه نیز نه تنها توصیه نمی شود بلکه به شدت نهی نیز میگردد. زیرا به واسطه لوازم و نوع و سبکی که دارا هستند در فضاهای با ارتفاع کم زیبا جلوه نمی نمایند.

طراحی دکوراسیون داخلی سلطنتی


ایجاد نقطه مرکزی


مورد بعدی که باید بدانیم آن است که در طراحی های سلطنتی یک نقطه و مرکز کانونی در آن وجود دارد که باید بتواند آن را ایجاد کرد تا به نقطه دلخواه برسید. هماهنگی تمام فضاهای موجود بسیار بسیار مهم است.در این سبک زیبنده نیست که به فاصله ای بسیار نزدیک و کنار یک محیط مجلل سطنتی،محیطی مینیمال را ایجاد نماییم.زیرا در این صورت هیچ کدام از فضاهای موجود امکان ارائه بهترین خود را نخواهند داشت.

طراحی دکوراسیون سلطنتی

طراحی دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی سلطنتی


سالن پذیرایی یکی از نقاط کانونی در سبک سلطنتی محسوب می شود که می توان با ایجاد جزئیات فراوان آن را به یک سالن مجلل و باشکوه مبدل کرد.در خصوص سالن پذیرایی سلطنتی باید خاطر نشان کرد که استفاده از گچبری های فراوان و باظرافت،استفاده قاب سازی های مناسب ،و همینطور استفاده از نقاشی های خاص در سقف و یا قاب ها شکوه ویژه ای به آن می بخشد.باید این نکته را در نظر داشته باشیم که همانقدر که جزئیات طراحی و اجرایی مهم می باشد،استفاده از وسایل مهم نظیر مبلمان مناسب.لوستر و نورپردازی ،پرده،فرش و سایر لوازم تزیینی نیز در بهتر و باشکوه تر شدن هر چه بیشتر فضا کمک می نمایند.تنها باید توجه داشت که گردهم آمدن تمام این نکات در کنار هم و ایجاد فضایی خاص نیازمند تخصص و تبحر کافی می باشد.

طراحی داخلی اتاق پذیرایی سلطنتی


طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی


طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب سلطنتی نیز می تواند یکی از جذاب ترین قسمت های طراحی باشد که در آن می توان با اجرای جزئیات ریز و دقیق به یک اتاق خواب خاص و رویایی دست پیدا کرد.در خصوص طراحی اتاق خواب باید این نکته را در نظر داشت که استفاده از وسایل خاص،قرار گرفتن تخت در مرکز اتاق و ایجاد فضاهای خاص در اطراف آن بر روی دیوار و سقف نمای باشکوه تری را به اتاق می باشد.در خصوص اتاق خواب نیز وسایل مورد استفاده می تواند جلوه گری بیشتری را ایجاد نماید. در زمان طراحی باید به نوع رنگ پردازی نیز توجه ویژه داشته باشیم.

طراحی داخلی اتاق خواب سلطنتی


 طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی سلطنتی


طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی سلطنتی نیز به فراخور کل محیط باید طراحی و اجرا شود.هرچه از سنگ های فاخر تر و نادرتر استفاده شود کار دکوراسیون داخلی جذاب تر می شود.استفاده از وان،شیر آلات خاص ،فضای باز در داخل سرویس می تواند محیط جذاب تر و لوکس تری را ایجاد نماید که با تمام خانه هماهنگی لازم را داشته باشد.

طراحی داخلی سرویس بهداشتی سلطنتی


طراحی دکوراسیون داخلی ورودی سلطنتی


 طراحی دکوراسیون داخلی ورودی سلطنتی از مهمترین قسمت هایی که هر شخصی به محض ورود میتواند توجه اش را به آن جلب نماید.در فضاهایی که به صورت دوبلکس و یا تریپکس می باشد استفاده از پلکان خاص می تواند یکی از آیتم های بسیار مهم باشد. در کنار تمام این موارد و شرایط ایجاد یک کف زیبا برای سالن و سایر قسمت های منزل می تواند باعث زیبایی دوچندان فضاهای موجود خواهد شد.

طراحی داخلی ورودی سلطنتی

 با توجه به ریز کاری هایی که در سبک سلطنتی وجود دارد و اگر جزئیات آن با ظرافت طراحی و اجرا نشود نه تنها زیبا نیست بلکه بسیار خارج از قاعده و نازیبا به نظر خواهد رسید قبل از اقدام به هرگونه عملی در راستای انجام دکوراسیون داخلی خود با یک تیم متبحر در این زمینه مشورت نمایید.

فهرست عناوین

پروژهای طراحی دکوراسیون مسکونی

مقالات مرتبط با طراحی داخلی سلطنتی

طراحی داخلی سلطنتی یکی از سبک هایی است که در تمام سال های گذشته طرفداران خاص خود را داشته است .طرفدارانی که به هیچ عنوان سادگی سبک های نئو کلاسیک و مینیمالیسم را پذیرا نیستند و مایل هستند که محل زندگی شان همراه با تجملات و زرق و برق های فراوان و ظاهری مجلل داشته باشد سبک هایی نظیر سبک باروک و سبک روکوکو.با ما همراه باشید تا شما را با سبک طراحی داخلی سلطنتی و خصوصیات منحصر به فرد آن...

ارسال نظرات

تماس با هادی کریمی