موس وال یا دیوار خزه ای

موس وال یا دیوار خزه ای

1927
موس وال یا دیوار خزه ای

موس وال یا دیوار خزه ای یک انتخاب عالی برای دفاترکار می باشند.اگر به دنبال راهی برای وارد کردن عناصری هستید که ظاهر و احساس فضای شما را تغییر دهد، پیوندی با طبیعت ایجاد کند و حال خوب را پخش کند، دیوارهای خزه ای راه حل ساده ای هستند.برخلاف دیوارهای زنده که از برگ و گل تشکیل شده‌اند، دیوارهای خزه‌ای گیاهانی هستند که گل ندارند و اغلب در مکان‌های مرطوب و بدون نور رشد می‌کنند و آن را به گزینه‌ای عالی برای دفتر بدون پنجره تبدیل می‌کنند.

مزایای زیست محیطی دیوارهای خزه چشمگیر است. آنها می توانند کیفیت هوا را بهبود بخشند و به تثبیت رطوبت در فضای داخلی شما کمک کنند.

موس وال
موس وال یا دیوار خزه ای
موس وال یا دیوار خزه ای در دکوراسیون چیست؟


دیوارهای خزه ای روشی خیره کننده برای افزودن عناصر طبیعی به فضای داخلی شما بدون هزینه های تعمیر و نگهداری مکرر است که با ویژگی های گیاه زنده همراه است. محصولات نگهداری شده خزه و برگ نیازی به نور، آب یا پیرایش ندارند و فواید آکوستیک استثنایی دارند.

دیوار سبز
دیوارهای خزه و برگ های حفظ شده کاملاً قابل تنظیم هستند و فضای سبز هنری را برای سال های آینده به فضای شما می آورند.خزه یک محصول زیبا و طبیعی است که می تواند در هر فضای داخلی استفاده شود، حتی در مکان هایی که نور طبیعی روز وجود ندارد. خزه «طبیعت» را به داخل خانه می آورد.

موس وال چیست


مزایای دیوارهای خزه


ظاهر طبیعی
محصول 100% طبیعی
خاصیت آکوستیک
تعمیر و نگهداری کم
بدون نیاز به نور روز
نصب آسان و سبک وزن
می تواند به فضای شما ادغام شود، چه بخشی از یک چیدمان داخلی باشد یا یک طرح داخلی موجود

دیوار سبز چیست


آیا دیوارهای خزه بو می دهند؟


دیوارهای خزه ای حفظ شده واقعی اغلب رایحه ای منحصر به فرد چوبی-خاکی دارند. دیوارهای خزه ای تازه و خارج از جعبه می توانند بوی طبیعت را برای 1 تا 3 هفته اول پس از نصب، در حالی که به محیط اطراف خود نزدیک می شوند، آزاد کنند. با این حال، نیازی به نگرانی در مورد رایحه های طبیعی جدید در فضای خود نیست!

دیوار خزه ای چیست
دیوارهای خزه ای حفظ شده تأثیر مثبتی بر عملکرد ، سطح استرس و رفاه عاطفی دارند. قرار گرفتن در معرض گیاهان و عناصر طبیعی - چه زنده و چه نگهداری شده - نشان داده شده است که استرس فیزیولوژیکی را کاهش می دهد و سلامت روان ما را بهبود می بخشد.

مزایای موس وال
رایج ترین خزه ها خزه گوزن شمالی (در واقع گلسنگ)، خزه قطبی، خزه خلقی و خزه ورقه ای هستند.

ویژگی های موس وال

فهرست عناوین
تماس با هادی کریمی